flash

Ana Sayfa > Stand

Tasarım ve Üretimini Yaptığımız Standlar

 

 

Stand Nedir ?, Stand Çeşitleri

Stand kelime anlamı olarak "ayakta duran veya ayaklı" anlamına gelmektedir. Stand bir çok sektörde çeşitli şekillerde ürün, marka veya hizmetlerinin teşhiri için kullanılmaktadır. Hemen her sektörde firmaların ürünlerini teşhir etmek için ürün teşhir standları kullanmaktadır. Kozmetik sektörü başta olmak üzere gıda sektöründen giyime, makina sektöründen binek araba üreten firmalara kadar her ürünü teşhir edecek bir standlara ihtiyaç duyulmaktadır.. Fuarlarda firmaların marka, hizmet ve ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak için özel tasarımlar ve yepyeni fikirlerle değişik fuar standları kullanmaktadır. Bu fuarlarda için çoğunlukla ahşap stand veya modüler stand kullanılmaktadır. Ürün standlarında da ayaklı veya masa üstü olmak üzere iki stand çeşidir vardır. Aşağıda stand çeşitlerini ve açıklamalarını görebilirsiniz. Ve üzerlerine tıklayarak onlarla ilgili sayfalara girebilirsiniz iyi seyirler.

Fuar Standı, Modüler Stand

Sektörel fuarlara katılan firmaların hizmetlerini en iyi şekilde stand, stant, fuar standımüşterilerine tanıtmak ve teşhir etmek için özel tasarlanan fuar standları kullanmaktadır. Modüler veya tamamen ahşap olarak yapılan bu fuar standlarından ziyade standart fuar standlarıda bulunmaktadır.Modüler Stand, Display Stand, Stant Modüler stand diğer standlara göre daha ucuzdur bu yüzden daha çok tercih edilmektedir. Firmamız kadrosundaki tecrubeli tasarımcılar la standlarınızın önceden üç boyutlu çizimini yaparak, fuar standınızı imat edilmeden önce gerçeği ile bire bir uyumlu olarak görebilmenizi sağlıyor.
Bağlantılar : Fuar Standı, Modüler Stand, Ahşap Stand, Stant, Fuar Stand, Fuar Standları

Ürün Standı & Teşhir StandıTeşhir Standı, Stant, kozmetik standı

Ürün Standı, Teşhir Standı, masaüstü stand, Kozmetik standıSolda resminide gördüğünüz ürün teşhir standı ürünlerinizi çarpıcı şekilde teşhir etmek için tasarımcılarımız tarafından tasarlanmakta. Ürün standı ürünün satış oranını en çok etkileyen etkenlerden biridir. Bu yüzden ürününüzün teşhiri için en iyi stand seçimini yapmanız gerekir. Her proje için birden fazla ürün standı çizimi yapıp bir kaç seçenek sunarak en iyi stand'ı seçmenize yardımcı oluyoruz.
Bağlantılar : Ürün Standı, Teşhir Standı, Kozmetik Standı, Masaüstü Stand

Yukarı