flash

Ana Sayfa > Modüler Stand

Modüler Stand

Modüler stand belli ölçülerdeki metal çubuk ve bunların birleştiği yine metal toplardan oluşur. Metal çubuk ve toplardan oluşan modüler standlar her bir kare içerisin de 5mm lik ahşap paneller bulunur ve bunların üzerine görsel baskılar uygulanır. Modüler standın bu yapısı sayesinde metrelerce yüksek standlar ve epey geniş stand alanları kurulabilir. Daha çok kiralık kullanımı olan modüler standın maliyeti de diğer standlara göre daha düşüktür.

Modüler Standla İlgili Referanslarımız

Arete Modüler Stand

Modüler Stand, teşhir standı, standArete firmasına yaptığımız modüler fuar standı. Bir adet masa, bir adet oda, 4 ürün teşhir yeri ve bir adet de karşılama lobisine sahip standın aydınlatması da üzerindeki uzay çatıya monte etdiğimiz iki projektörle sağlanmaktadır. Bu modüler stand bir çok fuarda boy göstermiştir.

 

Diğer resimler

Bur İş Modüler Fuar Standı

bur iş modüler standı, stand tasarımıBur İş firmasına yapmış olduğumuz bu Modüler stand, iki katlı modüler fuar stand ve üç masa artı bir stand hostesi bankosu ve gerekli ürünlerin teşhir edileceği ürün teşhir modüllerinden oluşmaktadır. Stand'ın görsel kısımlarını dijital baskı uygulayarak firma logosunu ve ürünlerinin görselini sağladık.

 

Diğer resimler

Karyoka Sandalet Modüler Standı

modüler stand, standBu stand ortopedik sandalet ve terlik üreten Karyoka firmasına yapıldı. Standın iki adet müşteri ağırlama bölümü bir adet stand hostesi bölümü var. Modüler Stand iki cepheli olarak kuruldu ve aydınlatılması projektörlerle sağlandı.

 

 

Diğer resimler

Modüler Stand Tasarımı Sase Deri

modüler stand imalat, stand işi, stand tasarımıDeri ürünleri yapan Sase firmasına yapmış olduğumuz modüler stand.
Bu Stand'da bir kabin, iki müşteri ağırlama masası, bir adet hostes standı ve onun tam arkasında ürünlerin teşhir edildiği kabinler bulunmakta.
En pratik stand türü olan modüler standın güzel bir örneği.

Diğer resimler

Yukarı