flash

Ana Sayfa > Kutu Harf

Kutu Harf Çeşitleri

Kutu harf çok çeşitlidir, paslanmaz krom, alüminyum ve pleksi den veya dakotadan dahi yapılan kutu harfler içten veya dıştan neon yada daha az enerji harcayan ve uzun ömürlü olan led ile aydınlatılabilir. Sizlere bu sayfamızda tamamen paslanmaz krom ile yapılmış kutu harf örneklerini sunduk. Pleksi kutu harf, Paslanmaz Harf ve Krom harflerle ilgili sayfalarımıza sağ taraftaki menüden ulaşabilirsiniz.

 

Kutu Harf Örnekleri

Üretimini yaptığımız kutu harflerden bazı çeşitler. Pleksi dekupe harf dışında alüminyum harf, krom kutu harf led ışıklı pleksi harf tabela çeşitleri tamamen el emeği tabelacı ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Yapılan Kutu Harf Üretimleri

Unsiyad Kutu Harf Tabelası

Tabelacı, Kutu Harf, Krom Logo TabelaÜnyeli sanayici iş adamları ve yöneticileri derneğine yaptığımız krom kutu harf tabela.
Çelik konstrüksiyonlar güçlendirilmiş Bordo renkte alikobalt panonun üzerine montajladığımız kutu harfler yaklaşık 45cm yüksekliğindeydi. Bir adet krom logosuda bulunan bu kutu harf tabela, üç parçadan oluşmaktadır.

Tabela ile ilgili resimleri görmek için buraya tıklayın.

Paslanmaz Kromdan Polis Logosu

krom harfli polis logosu, kutu harf logoPolis karakolu için yaptığımız logo.
Karakola konması için yapılan krom polis logosunun
aynı zamanda pleksiden yapılmışınıda buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Krom tabakaları lazer ile kesip ince işlemeli desenleri oluşturarak ve etrafını sekiz santim (8cm) krom bantla dönerek ürettiğimiz krom logo yüksek beyeni kazandı.

Krom Harf, Tabela, Tabelacı, Pleksi Harf, Paslanmaz Alüminyum Harf

Yukarı