flash

Ana Sayfa > Fuar Standı

Fuar Standı Nedir ?

Fuar Standı, Fuar Stand, StandFuarlar her sektör için vazgeçilmez reklam ve tanıtım yeridir. Şirketler yeni ürünlerini çeşitli yollarla sergiliyebilir. Hem müşterilere hitap konusunda hemde yeni iş anlaşmaları için kaçırılmaz bir ticaret şenliğidir.
Müşterileriniz ve iş ortaklarınız, firmanızla ilgili ilk fikri firmanızı teşhir eden standınızdan edinicektir. Bu yüzden bizler her işimizde firmanızın kurumsal kimliği çerçevesinde insanların dikkatini üzerine toplıyacak, ürününüzü en iyi şekilde teşhir edecek tasarımlar çıkarmak için çalışıyoruz. 3 boyutlu çalışmalarımız sayesindede müşterilerimiz alacakları hizmeti önceden görebilmekteler.

Project Yacht Fuar Standı

Stand, Fuar Standı, Stand TasarımıAvrasya Boat Show fuarında katılımcı olan Project için tasarladığımız fuar standı. Fuar standıyla alakalı resimleri ve bilgileri görmek için lütfen buraya tıklayın.

Fuar standındaki plazma haricinde tüm eklentiler firmamız tarafından karşılanmakta. Plazma dışardan temin edilmiş olup daha sonradan standa iki adet deri koltukta eklenmiştir.

Türkiyenin Teknoloji Markası Minton'un Fuar Standı

Fuar Standı tasarımı, modüler fuar standıTürkiyenin dev markası Minton Simbo firmasına yapmış olduğumuz fuar standı. Cebit bilişim fuarına katılan Minton, bilişim ürünlerini teşhir etmek için kullandığı fuar standı büyük beyeni topladı. Alışılmışın dışında bir tasarıma sahip fuar standı büyük beyeni topladı. Stand stand, stant, fuar standimodüllere bölünmüş ahşap parçalardan oluşuyor ve fuar sonu tekrar sökülüp muhafaza edilebiliyor. Standı çevlereyen duvarların her biri teşhir standı olarak kullanılan fuar standının, Minton markasını teşhir eden tabelalarda fuarlarda alışagelmişin dışında bir seçenek kullanıldı. Stand da paslanmaz krom kutu harf le yapılan tabelalar vardı. Diğer resimler

EKS Elektronik Fuar Standı

EKS Elektronik firması için tasarımını yaptığımız bir fuar standı, ön cephesinde ışıklı paslanmaz kutu harf ve arka planında da ürünlerin teşir edildiği küçük ürün teşhir standları mevcut. Metre kare olarak alanının ufak olmasına karşın fuarda oldukça dikkat çeken bir fuar standı oldu.

eks_fuar_standi fuar_stand
Eks fuar standı önden görünümü Özel Tasarım Fuar standının
yandan görünümü

Yetsan Oto Radyatör İçin Tasarlanan Fuar Standı

Yetsan için yaptığımız fuar standı iki katlı olması geniş ürün teşhir alanı ve biri kapalı ikisi asma katta toplam altı görüşme yeri ve bir hostes yeri bulundurmasıyla içinde yok yok olan bir fuar standıdır.. Yapılan görüşmelerde misafirlere yapılacak ikramlar içinde bir mutfak mevcut. Ayrıca fuar standının üç cepheside müşterilere açık.

fuar_standi stand_tasarim yetsan_standi
Yetsan Metalfuar standı Fuar Standının önden görünümü Standın içerisinden
bir görüntü

Flocontrol Fuar Standı Tasarımı ve Üretimi

fuar standı tasarımı, Metal stand, Stand imalat

Endustriyel otomasyon robotu flocontrol için yaptığımız fuar standı tasarımı, bir gün içersinde bir kaç önerimiz ve teklifimiz arasından bu tasarım seçildi. Bu fuar standında geniş alan ve kurumsal renklerin ağırlıkta kullanılması en büyük avantajı oldu. Standın imalatı tamamen metal modüllerden ve bunların arasında kapatıcı ahşap bölmelerden oluşmakta birden fazla fuar da kullanılabilinir. Diğer resimler

Yukarı